Nakupte vánoční dárky plné péče a udržitelnosti.

Vánoce jsou synonymem pro čas obdarovávání, radosti a sdílení.  Proto přicházíme s nabídkou, která tuto tradici posouvá ještě o krok dál, přináší dárky s příběhem a s ohledem na naši planetu. Připravili jsme pro vás speciální vánoční kolekci, kde každý kousek je pečlivě vybrán, aby dělal radost nejen v okamžiku rozbalení, ale svým dlouhodobým přínosem a udržitelností.

Obrázek pro socky 1200x630

Dárky pro nejmenší s láskou a odpovědností

Máte v rodině nebo okruhu přátel miminko? Naše praktické přebalovací podložky, jemné mycí látkové ubrousky, PUL pytlíky na špinavé oblečení, plenky či kosmetiku jsou vyrobeny z materiálů, které jsou nejen šetrné k pokožce, ale i k životnímu prostředí. Navíc jsou s láskou šité v naší rodinné dílně v Poděbradech, takže svým nákupem podpoříte domácí podnik. Podívejte se i na kosmetické přebalovací sady, minerální a mořem vonící mycí houby z Řecka, slintáčky, praktické návleky na padající ponožky sock on, ergonomické a bezplenkářské nočníky, noční sukýnky proti počůrávání, softshellové kalhoty a mnoho dalšího.

IMG_4990a img_3059_optimized

Podpořte novopečenou maminku

Ukažte novopečeným maminkám, že na ně také myslíte. Nabízíme produkty jako mořské mycí houby, oblíbené látkové vložky do podprsenky, praktické PUL pytlíky na špinavé oblečení či vložky a bambusové ubrousky, které přinášející jemný dotyk biobavlny a bambusu. S růžovou vodou, látkovými odličovacími tamponky nebo stylovými dámskými taškami jim pak můžete dopřát pocit ženskosti a luxusní sebepéče. Další inspiraci naleznete níže, kde jsou vypsány dárky pro všechny ženy.

Breberky-066 IMG_4987

Ohleduplné dárky pro ženy

Nechte každou ženu rozkvést s dárky, které podtrhnou její ženskou energii. Nabízíme široké portfolio vhodných dárků od mořských mycích hub, přes látkové odličovací tamponky a ubrousky, růžovou vodu, přírodní tělová másla až po dámské designové tašky. Naše produkty jsou stejně praktické jako krásné a představují skvělou alternativu ke každodenním potřebám. Podívejte se i na praktické PUL pytlíky na sportovní oblečení či plavky. Pro opravdu alternativně smýšlející ženy pak doporučujeme biobavlněné síťované pytlíky na ovoce, zeleninu nebo oříšky, biodegradabilní bambusový kartáček, mořské odličovací houby, mořské menstruačních houby, látkové menstruační i inkontinenční vložky.

img_2615_optimized breberky-04_optimized

Překvapení pro muže

Ani muži nezůstanou stranou! S našimi mořskými mycími houbami nebo bambusovými kartáčky přidáte k jejich denní rutině kousek přírodní péče. Podívejte se i na praktické PUL pytlíky na špinavé sportovní oblečení či plavky. 

breberky-17_optimized_1