Jak na reklamaci a vrácení zboží

2

  

  1. Pošlete nám na info@breberky.cz vyplněný reklamační formulář (vzor naleznete níže) spolu s fotografiemi poškození nebo vady zboží. Po obdržení emailu Vás budeme kontaktovat.

  2. ZDARMA zajistíme svoz společností In Time nebo podání na jakékoliv pobočce Zásilkovny a jakmile k nám balíček doručí, ozveme se Vám s návrhem kompenzace.

  3. Peníze za reklamované zboží Vám vrátíme na Váš účet nebo Vám zašleme nové zboží ZDARMA.
Reklamační formulář (vzor):

 

Vaše jméno a příjmení:

Adresa:

Telefon a e-mail:

Číslo objednávky:

 

EH-Export s.r.o.

IČ: 29012422 DIČ: CZ29012422

Skladištní 40/16, Poděbrady 290 01 (adresa pro uplatnění reklamace)Uplatnění práva z vadného plnění (reklamace)

 

Vážení,

dne …..….... jsem prostřednictvím vašeho e-shopu www.breberky.cz zakoupil/a zboží …………………………………………., která/ý/é začal vykazovat vadu:.......................................... .

a) Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu odstranitelnou, žádám vás o opravu, a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.

b) Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu nedstranitelnou, žádám vás o výměnu zboží, a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.

c) Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu nedstranitelnou, žádám vás o poukázání kupní ceny ve výši…………... Kč ve prospěch mého bankovního účtu č. ……………………....., a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.

V …………..……… Kdy ………………..

 

S pozdravem

 

..............................................Přílohy:

Kopie kupního dokladu

Fotografie reklamovaného zboží1

 

 

 

 

  1. Pošlete nám na info@breberky.cz vyplněný formulář o odstoupení od smlouvy (vzor naleznete níže). Po obdržení emailu Vás budeme kontaktovat.

  2. Zboží zašlete na adresu Skladištní 40/16, Poděbrady 290 01, nebo nám dejte vědět a my pro Vás zajistíme svoz společnosti In Time nebo podání na jakékoliv pobočce zásilkovny za naše smluvní ceny. Jakmile k nám balíček dorazí ozveme se Vám.

  3. Peníze za vrácené zboží Vám vrátíme na Váš účet nebo Vám zašleme nové zboží.

Formulář pro odstoupení od smlouvy (vzor):

 

Vaše jméno a příjmení:

Adresa:

Telefon a e-mail:

Číslo objednávky:

 

EH-Export s.r.o.

IČ: 29012422 DIČ: CZ29012422

Skladištní 40/16, Poděbrady 290 01 (adresa pro zaslání zboží)

 

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

 

Vážení,

dne …….….jsem prostřednictvím vašeho e-shopu www.breberky.cz s vámi uzavřel/a kupní smlouvu, jejímž předmětem bylo zboží: …………………………………………………………….., které jsem převzal/a dne: ……………….. .

Vzhledem k tomu, že smlouva byla uzavřena pomocí internetu, tj. typického prostředku komunikace na dálku, rozhodla jsem se využít svého práva podle ustanovení § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a tímto oznamuji, že od výše uvedené kupní smlouvy odstupuji.

Zboží vám zasílám zpět v samostatné zásilce, zároveň vás žádám o poukázání kupní ceny ve výši…………... Kč ve prospěch mého bankovního účtu č. ……………………....., nejpozději do 14 kalendářních dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

 

V ……………..… Kdy ………………..

 

S pozdravem

 

..............................................Přílohy:

Kopie kupního dokladu
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací naleznete v POOÚ.