AKCE: Kupte jakékoliv dětské kalhoty VE SLEVĚ a máte DOPRAVU ZDARMA na celou objednávku.

O nás

 Dobiášovisrpen 2020, Poděbrady

Jsme Eliška, Martin, Ema a Lucka Dobiášovi a v malé dílničce na kraji Poděbrad pro Vás vyrábíme moderní látkové plenky, dámské hygienické potřeby a nevšední oblečení pro děti i maminky. Už před narozením našich dětí jsme s manželem tak úplně nešli s mainstreemem, ale až moje ženská nemoc - endometrióza a první vymodlené dítě, všechno posunulo o level výš. Dnes jsme tedy pro většinu lidí tak trochu podivíni, neboť pravidelně narušujeme "zajeté standardy" - chodíme bosí a když nám je zima, tak v barefoot-botkách, ctíme myšlenky zerowaste (ač máme ještě hodně co zlepšovat a tak bych nás nazvala spíše low-waste rodinou), inspirují nás vegetariáni, vegani i lidé stravující se RAW, s dětmi se tulíme v šátcích a nosítkách a samozřejmě byly obě holky od narození v látkových plenkách..

Samotný příběh Breberek se začal psát koncem roku 2015, kdy se narodila naše první dcera Emička. K myšlence látkování mě ještě v těhotentví přivedla kamarádka Jana, kterou mi do života přivála právě endomtrióza. Věděla jsem, že nemohu být žena v domácnosti na 100%, potřebuji totiž neustále něco tvořit a budovat, takže kdybych po porodu zůstala "doma", asi bych se zbláznila. Na podzim jsem během přemítání dostala nápad, že zkusím najmout pár švadlen a rozjet šití právě látkových plenek. Omrkla jsem trh, domluvila první spolupráci a vrhla se do toho po hlavě. Na začátku roku 2016 už frčel facebookový obchod a mě svět látkování doslova pohltil. Aby toho nebylo málo, dala jsem si za cíl podílet se i na zaměstnávání sociálně znevýhodněných, dnes u nás tedy pracují především maminky školních a školkových dětí, lidé s částečným invalidním důchodem a spolupracujeme i s místní chráněnou dílnou. Vzhledem k mému přesvědčení, že maminka tady má být v prvé řadě pro své děti, žily si Breberky od začátku, tak trochu svým vlastním životem a dnes tomu není jinak. Děkuji tedy všem za trpělivost a obrovskou důvěru v naše výrobky, jen díky Vám můžeme pomalu růst a šířit osvětu dál. 

Děkuji za Vaši přízeň,

Eliška.

IMG_4738a

 Část Breberkovského týmu v koronavirovém létě 2020.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení