Platba za objednávku

 1) Platba bankovním převodem

ZDARMA

Přesnou hodnotu objednávky prosím zašlete na číslo účtu 2501734861/2010 (FIO) a jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. Detaily k platbě Vám samozřejmě zašleme také na email, který jste uvedli v objednávce. Zboží odešleme obratem po přijetí platby na náš účet.

 

2) Hotově při osobním odběru v Poděbradech

ZDARMA

Po předchozí telefonické domluvě si své zboží můžete osobně vyzvednout v kanceláři dílny, kde nám za naše výrobky můžete zaplatit klasicky v hotovosti.

 

3) Dobírkou

45Kč

Za objednané zboží zaplatíte až při jeho převzetí od dopravce nebo na pobočce zásilkovny. Při platbě na dobírku je možné platit jen hotovostí, vyjma společnosti DPD, která přijímá i platby kartou.

 

4) Online platby s GO PAY

Zdarma

Díky této skvělé aplikaci můžete za zboží zaplatit okamžitě na našich stránkách a nemusíte se přihlašovat do svého internetového bankovnictví nebo platit za dobírku. My díky Gopay ihned vidíme, že byla objednávka uhrazena a tak můžeme Vaše zboží obratem vyexpedovat.

 

5) Platbou Twisto: "Zboží ihned, platíím na 14dní"

ZDARMA

Twisto vám po registraci nastaví kreditní limit, ze kterého v průběhu měsíce financujete své nákupy. První den příštího měsíce dostanete souhrnné vyúčtování, které Twistu uhradíte do 14 dnů. Bez úroků a skrytých poplatků. Nehodí se vám zrovna platba vašeho měsíčního vyúčtování? I na to jsme mysleli. Stačí zaplatit 10 % a zbytek odložit o měsíc. Za každých odložených 100 Kč zaplatíte poplatek 5 Kč. 

 

 6) Cofidis - nákup na splátky

ZDARMA

Nákup zboží na splátky prostřednictvím úvěrové smlouvy uzavřené se společností Cofidis. Možno uplatnit pro výrobky nebo celkový nákup v hodnotě vyšší než 2 000Kč. Konkterné nabídku s výší splatek uvidíte vždy aktualizovanou ve svém košíku.