PUL

PUL, neboli PolyUrethane Laminate, je speciální druh materiálu, který je vyznačuje kombinací voděodolnosti a prodyšnosti. Tento materiál má schopnost efektivně zadržovat vlhkost, zatímco zároveň umožňuje průchod vzduchu, což vytváří pohodlné prostředí pro pokožku a poskytuje zároveň ochranu proti protečení. Velmi zjednodušeně řečeno se dá říci, že funguje trochu jako Goretexová bunda, nepromoknete v ní a zároveň se nebudete cítit jako ve skleníku.

PUL, který používáme v našich výrobcích, pochází z Evropské unie a je vyroben z recyklovaných materiálů. Tímto způsobem podporujeme snahu o udržitelnost a minimalizaci dopadu na životní prostředí. Tato látka tedy podporuje recyklaci i celkovou redukci odpadu a zároveň nám umožňuje nabídnout výrobky, které jsou vysoce efektivní a komfortní. Proto je PUL tak důležitou součástí mnoha našich produktů, najdete jej například na dětských látkových plenkách jako jsou: svrchní kalhotky, all in two, kapsovky, ale i na doplňcích k nim tedy na nočních sukýnkách, přebalovacích podložkách a PUL pytlících. Nakonec nesmíme opomenout výrobky pro ženy, kde přispívají k neskutečnému pohodlí, ostatně objednejte a posuďte sama, zda pověst našich hygienických látkových vložek a vložek do podprsenky nepřehání.

Doufáme, že tato informace Vám pomůže lépe porozumět, proč je PUL tak důležitou součástí našich produktů. Pokud byste měli další otázky týkající se PUL nebo jakéhokoli jiného aspektu našich výrobků, neváhejte se na nás obrátit.

Breberky