Kukuřičné separační pleny

249 Kč / balení
Skladem (2 balení)
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení

Separační plenky z kukuřice jsou velmi jemné a plní funkci jak separační, tak i stay dry vrstvy. Protože jsou vyrobeny z kukuřičného PLA, což je biologicky rozložitelný polymer vyráběný z kukuřičného škrobu jsou "rychlo-biodegradabilní". 

Nelze je používat opakovaně - nepratelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kukuřičné separační pleny

K čemu slouží: Uchrání plenku od každé nehody a vy tak budete mít méně práce. Můžete je dát jen na klasický český čtverec, kalhotkovou či vícevrstvou plenku. Nejsou pratelné, po použití je vyhoďte.

Výhody: Odvádějí vlhkost od pokožky děťátka přímo do látkové pleny, čímž mu zajišťují větší pocit sucha.  Jsou z biologicky odbouratelných materiálů a lze je kompostovat. 

Materiál: Jsou vyrobeny z vláken INGEO™ - prvních vláken na světě, které člověk vyrobil z obnovitelných zdrojů (jsou extrudována z biopolymeru jehož základem je kukuřičný škrob). Výroba tohoto materiálu vyžaduje, v porovnání s tradiční výrobou plastů z ropy, o 68% méně fosilních paliv.

Rozměr:  30x19cm

Materiály jsou certifikovány pro děti do 3 let.

                                 

 

Separační pleny XKKO ECO vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. Stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

Separační pleny XKKO ECO prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

 

 

Separační pleny (fleecové, celulózové, viskozové..)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: