Pravidelná oznámení pro VO

3/18

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás letos trochu s předstihem požádat o včasný nákup na TOP 2018. Pokud na eshopu nenaleznete veškeré zboží, které byste rádi pro své zákazníky naskladnili, je nyní nejvyšší čas pro zadání objednávky k vyšití. 
 
Jako "bonus" v rámci TOP nabízíme pro své obchodní partnery odsunutí splatnosti. Pokud této nabídky chcete využít připište nám prosím poznámku do objednávek u kterých budete posunutou splatnost uplatňovat. 
 
Přejeme úspěšný Týden opravdových plen,
Vaše Breberky.  

 

1/18

Vážení obchodní partneři,

nový rok s sebou přináší pár novinek..

1) vzhledem k neustále se zvyšující ceně dopravy jsme byly bohužel i my nuceni zdražit (u některých dopravců velmi významně viz. InTime) a rovněž přestáváme dotovat dopravu pro velkoobchod

2) první novinkou roku jsou svrchní PUL kalhotky z oblíbené americké klasiky; svrchňáčky jsou nově bez patentků pro SIO - pokud je budete chtít nacvaknout, stačí si o ně napsat v pozn. nebo naklikat úměrný počet přímo v produktu SIO patentků + přední část SZ je překryta ještě jednou vrstvou PULu.

3) druhou novinkou jsou pak upravené fleecové svrchňáčky - 2 vrstvy fleecu, lépe řešená křidélka, žádný lem = začištěno overlockem

...další novinky přijdou již brzy :) 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací naleznete v POOÚ.