AKCE: Kupte jakékoliv dětské kalhoty VE SLEVĚ a máte DOPRAVU ZDARMA na celou objednávku.

Svrchní kalhotky z fleecu - Natahovací (Fleece-up)

Nejprodávanější

Dárkový poukaz (libovolná hodnota)
 
1 Kč
1 položek celkem
Dárkový poukaz (libovolná hodnota)
1 Kč

Neorientujete se ve světě látkování, ale rádi byste našimi výrobky potěšili své blízké? Pak je pro Vás dárkový poukaz jako dělaný! Obdarovaní si sami vyberou co jim zrovna v...

20510

Svrchní kalhotky z fleecu se používají jako vnější vrstva plenkového balení, která chrání oblečení od navlhnutí. Jsou ušity ze 2 vrstev fleecu, který je voděodupdivý, ale zároveň vysoce prodyšný. Díky volnému proudění vzduchu může dětská pokožka dýchat, čímž se předchází opruzeninámJemné elastické náplety zajišťují, aby veškeré nehody zůstaly vždy uvnitř plenky a děťátko nemělo žádné otlačeniny. Fyziologicky střih umožňuje volný pohyb kyčlí a napomahá tak jejich přirozenému vývoji. Kalhotky jsou variabilní, takže je můžete používat na všechny vnitřní savé vrstvy (např. na: kalhotkovou plenuprefoldvícevrstvou plenkučeský čtverec, SIO systém atd). Pozor kalhotky mohou tlakem provlhat, nejsou tudíž vhodné např. pro dlouhé cesty autem u větších dětí, jejich nejčastější uplatnění je při dlouhém nočním spánku.

Natahovačky jsou tou nejlepší volbou pro nošení novorozenců v šátku či nostíku nebo na dlouhý noční spánek. Jejich hlavní výhody jsou tedy: všestranné využití, vysoká prodyšnost, střih podporující volný pohyb kyčlí, nenáročná údržba a samozřejmě ani ekologická a ekonomická stránka nezůstávají v pozadí.

Vyrábíme je ve 3 základních velikostech:

  • Novorozenecké S: 4 - 7 kg
  • Jednovelikostní M: 7 - 11 kg
  • XL: 10 - 14 kg

Více informací naleznete přímo v popisu daného produktu a na našem BLOGU či YOUTUBE.